بولگاری

BVLGARI BANNER
bvlgari

بولگاری ( BVLGARI ) یک برند لاکچری ایتالیایی است که در زمینه طراحی و ساخت جواهرات، اکسسوری،عطر، کیف های چرم و  هم چنین هتل و هتلداری فعالیت می کند.

بولگاری ( BVLGARI ) از قدیمی ترین برند های اکسسوری در ایتالیا و جهان بوده و در لوگوی آن نام بولگاری به لاتین اغلب با V نوشته می شود.

سوتیریوس بولگاریس یک جواهر ساز یونانی بود که اولین مغازه جواهر فروشی خود را در ناپل ایتالیا تاسیس کرد.

در سال ۱۸۸۱ او به رم مهاجرت کرد و سه سال بعد کمپانی خود را با کمک دو پسرش کونستانتینو و جورجیو راه اندازی کرد. نام یونانی وی برای تلفظ بهتر در ایتالیایی به بولگاری تغییر یافت.

بعد از مرگ جورجیو در ۱۹۶۶ پسرش جیانی مدیریت کمپانی را به عهده گرفت. او کار جهانی سازی برند بولگاری را آغاز کرد و فروشگاه هایی در نیویورک، مونت کارلو، ژنو و پاریس افتتاح کرد.

در اواخر دهه ۱۹۷۰ میلادی خط تولید ساعت مچی بولگاری و در دهه ۱۹۹۰ خط تولید عطر بولگاری راه اندازی شد و تا آن زمان کمپانی توسط نواداگان سوتیروس بولگاریس اداره می شد.

از سال ۲۰۰۱ هتل های زنجیره ای بولگاری ( BVLGARI ) تاسیس شد و در سال ۲۰۱۱ خانواده بولگاری سهام خود را به قیمت ۴ میلیارد دلار شرکت LVMH فروختند و اکنون بزرگترین سهام دار این شرکت هستند.

طراحی جواهرات برند بولگاری ( BVLGARI ) بسیار اصیل و متفاوت و شناخته شده است و همیشه مورد تقلید تولیدکنندگان مختلف قرار می گیرد. به طور مثال در مجموعه سال ۲۰۱۶ از طرح سر مار برای طراحی جواهرات و حتی کیف های بولگاری استفاده شده که در نوع خود بسیار متفاوت و زیبا است.

ساعت های بولگاری ( BVLGARI ) که در سوئیس تولید می شوند و دارای سیستم پیشرفته ای هستند در میان افراد ثروتمند جهان بسیار محبوب و پر فروش است.

امروزه بولگاری ( BVLGARI ) با وارد شدن در دنیای چرم کیف های بسیار متنوع و شیک برای بانوان طراحی و تولید می کند که می توانید این محصولات را در فروشگاه تخصصی خورجین خورجین انتخاب و خرید کنید.