کارلتون

carlton banner 02
carlton

شرکت انگلیسی کارلتون ( CARLTON ) در سال ۱۹۷۶ تاسیس گردید.

کارلتون ( CARLTON ) با ۴۰ سال عملکرد موفقیت آمیز اکنون به یکی از تولیدکنندگان برجسته جهان در زمینه وسایل سفر با کیفیت عالی تبدیل شده است، به باور کارلتون سفر کردن یک تجربه است و صرفا رسیدن از یک نقطه به نقطه دیگر نیست، بلکه وارد شدن به مقصد در بهترین حالت است.

هدف کارلتون تولید کالای شیک و به روز و توجه به نیازهای مسافرین و جهانگردان است. این کار با نوآوری های مداوم، بهبود کیفیت و استفاده از آخرین تکنولوژیهای روز امکان پذیر گردیده است.

کارلتون ( CARLTON )  به خاطر نوآوری در طرح و کیفیت فنی عالی، جایزه های مهم طراحی کسب نموده است. طرحهای کارلتون الهام گرفته شده از نیازها و خواست درونی انسان می باشد و کالایی زیبا و کارآمد وبا دوام است که آسایش وراحتی و خواست جهانگردان مدرن و جوان را تامین می کند.

شرکت کارلتون با بهره گیری از متخصصین، دائما در حال نوآوری، اکتشاف تکنولوژی جدید و استفاده از مواد اولیه مناسب می باشد تا وسایلی برای سفر تولید نماید که در بالاترین سطح استاندارد جهانی باشد.

کارلتون ( CARLTON ) امروزه یک مارک تجاری شناخته شده در سطح جهان است. این شرکت در سه قاره طراح دارد و تولیدات آن در ۶۰ کشور جهان وجود دارد، کارلتون همواره با نیازها و تغییر در سلیقه ها و شیوه های زندگی مسافران و جهانگردان هم گام بوده است.