کارلتون

carlton banner 02
carlton

شرکت انگلیسی کارلتون در سال ۱۹۷۶ تاسیس گردید. این شرکت با ۴۰ سال عملکرد موفقیت آمیز اکنون به یکی از تولیدکنندگان برجسته جهان در زمینه وسایل سفر با کیفیت عالی تبدیل شده است، به باور کارلتون سفر کردن یک تجربه است و صرفا رسیدن از یک نقطه به نقطه دیگر نیست، بلکه وارد شدن به مقصد در بهترین حالت است. هدف کارلتون تولید کالای شیک و به روز و توجه به نیازهای مسافرین و جهانگردان است. این کار با نوآوری های مداوم، بهبود کیفیت و استفاده از آخرین تکنولوژیهای روز امکان پذیر گردیده است.

کارلتون به خاطر نوآوری در طرح و کیفیت فنی عالی، جایزه های مهم طراحی کسب نموده است. طرحهای کارلتون الهام گرفته شده از نیازها و خواست درونی انسان می باشد و کالایی زیبا و کارآمد وبا دوام است که آسایش وراحتی و خواست جهانگردان مدرن و جوان را تامین می کند. شرکت کارلتون با بهره گیری از متخصصین دائما در حال نوآوری، اکتشاف تکنولوژی جدید و استفاده از مواد اولیه مناسب می باشد تا وسایلی برای سفر تولید نماید که در بالاترین سطح استاندارد جهانی باشد.

کارلتون امروزه یک مارک تجاری شناخته شده در سطح جهان است. این شرکت در سه قاره طراح دارد و تولیدات آن در ۶۰ کشور جهان وجود دارد، کارلتون همواره با نیازها و تغییر در سلیقه ها و شیوه های زندگی مسافران و جهانگردان هم گام بوده است.