دنیلی

Daniellee-banner
daniellee

دنیلی در ایتالیا، مهد مد و هنر، جایی که آمیخته ای از طراحی های لوکس و رنگ های منحصر به فرد، پر رنگ تر از هر چیز دیگر نماینده ایتالیایی بودن است، زاده شد.

دنیلی برندی است که برای تولید کفش های زنانه و مردانه که بر تولید کفش راحت و به روز بنا نهاده شد و از آغاز تا کنون تولیدات خود را به کیف های دستی و در برخی از خطوط تولید تعداد محدودی از کفش های کودکانه نیز اختصاص داده است.

این تجارت خانوادگی ۳۳ ساله به پشتوانه سال ها تجربه، خود را در تولید کفش های با کیفیت، به روز و با قیمت مناسب سرآمد کرده است.

تاکید دنیلی بر جزئیات به آن ویژگی های رقابتی قدرتمندی داده که در گسترشش تأثیر بسزایی داشته و آن را حمایت می کند.

در سال های گذشته دنیلی تمرکز خود را در سیاست های فروش بر ارائه تولیدات خود درکنار سایر برندها قرار داده بود (ایده فروشگاه در فروشگاه)، اما به مرور زمان و با اتکا به تجربه وسیع خود در بازار و نیز تولید محصولاتی با طراحی های زیبا و منحصر به فرد، فروشگاهای اختصاصی خود را در نقاط مختلف دنیا افتتاح کرد؛ دیدگاهی که بر مبنای تجربه اش در بازار کفش، محصولات منحصر به فرد، کیفیت رقابتی و قیمت های معقول به دست آمده است.

امروز خانواده دنیلی بیش از۵۰۰ نفر نیروی کار متخصص از تمام نقاط دنیا دارد و همزمان در ۴ بازار جهانی فعالیت می کند. خانواده ای که به هر عضوش توجه ویژه ای دارد و آنان را به مثابه منبع قدرت می نگرد.