دلسی

DELSEY-BANNER
delsey

دلسی ( DELSEY ) به معنی بهره گیری از مزایای یک داستان موفقیت آمیز فرانسوی برای هفت دهه است، تخصص آنها تولید محصولاتی مطابق با خواسته های  شما و سازگار با نیازهای فعلی می باشد.

برند فرانسوی دلسی  در سال ۱۹۴۶ پایه گذاری گردید و در ۱۱۰ کشور از پنج قاره جهان نمایندگی دارد . دلسی در سال ۲۰۱۰ به عنوان دومین برند در زمینه فروش لوازم سفر در جهان انتخاب شد.

 انتخاب دلسی ( DELSEY ) به معنی انتخاب محصولی قابل اعتماد، انعطاف پذیر و کاربردی با کیفیت بالا و وزن سبک است که از همراهان ثابت شما در محل کار یا هر کجا که شما بر روی این سیاره سفر می کنید.

همه آنچه که دلسی در طراحی های خود در نظر می گیرد عبارتند از : خطوط تمیز، شیک بودن، نگاه شهری، رنگ خوش، مد مربوط به آینده و بیشتر …

انتخاب دلسی ( DELSEY ) به معنی ایجاد و یا تجدید یک رابطه اعتماددار است.

دلسی بی سر و صدا از یک نسل به نسل دیگر انتقال می یابد، کودکی که برای اولین بار کیف مدرسه خود را انتخاب می کند، پدر و مادری که نام دلسی برای آنها تداعی گر تعطیلات در تابستان و خارج شدن از شهر جایی که انتظار آن را می کشیدند.

این که آیا شما با نام تجاری دلسی بزرگ شده اید و یا اینکه اولین بار است از محصولات DELSEY  استفاده می کنید، دلسی همواره شادی خود را که در مدت طولانی به دست آورده، با شما تقسیم می کند.