رونکاتو

roncato-banner-02
roncato

جیووانی رونکاتو به عنوان یک پسر جوان به پدرش آنتونیو  که از دهه ۱۹۴۰ در بخش چمدان کار می کرد، کمک می کرد.

بعدها در دهه ۱۹۷۰ رونکاتو ( Valigeria Roncato ) توسط جیووانی رونکاتو تاسیس شد، که بنیانگذار شرکت و رئیس فعلی می باشد.

هنگامی که یک خط مونتاژ چمدان راه اندازی شد، اولین خط مونتاژ در اروپا بود و این  نقطه عطف مهمی برای رونکاتو ( Roncato ) بود.

تولید در سال های ۱۹۸۰ به طور پیوسته رشد یافت و با تجربه طولانی مدت و تحقیقات در حال انجام در زمینه محصولات نوآورانه که با نیازهای مسافرین مطابقت داشت، شرکت وسایل جدیدی مانند چمدان های نایلونی و پلی استر و کیف های دوفل را عرضه کرد، به این ترتیب بخش های جدید بازار را به دست آورد.

در دهه ۱۹۹۰، ایده های نوآورانه جیووانی رونکاتو این شرکت را به گام های مهم دیگری برای تولید “چمدان های سخت” در پلی پروپیلن رساند باعث شد رونکاتو ( Roncato ) تولید کننده عمده ای در ایتالیا و خارج از کشور باشد.

در سال ۲۰۰۴، مدل Flexi Light که قادر به چرخش ۳۶۰ درجه بود، برای پاسخگویی به خواسته های مسافران مورد توجه قرار گرفت. از آن به بعد، مارک RV RONCATO به طور مداوم توسعه یافته است، مجموعه های جدیدی از چمدان های سخت با جنس پلی پروپیلن، چمدان های نرم و کالاهای چرمی کوچک توسط رونکاتو ارائه می شود.

ویژگی های متمایز ارزش افزوده خانواده رونکاتو  و نام تجاری RV Roncato عبارتند از شور و شوق و دانش از نسلی به نسل دیگر، پیگیری محصولات و تمرکز فزاینده بر محیط زیست و روابط با مشتریان.

رونکاتو در حال حاضر در ۸۰ کشور جهان حضور دارد، رونکاتو ( Roncato ) یک خانواده متعلق به  بیش از سه نسل است، از  طراحی مدرن در ایتالیا تا سراسر جهان.

شما در یک چمدان رونکاتو ( Roncato ) همیشه یک سابقه طولانی از ایده ها و سبک ها همراه با تکنولوژی برتر را خواهید دید.