سامسونایت

samsonite-baner
samsonit

بدون تردید بزرگترین، بهترین و پرفروشترین برند تولید کیف و چمدان در جهان سامسونایت می باشد. این برند در سال ۱۹۱۰ میلادی در کلورادو ایالات متحده آمریکا توسط جس شوایدر به عنوان شرکت تولیدی کامیون تاسیس گردید و در این ۱۰۰ سال و اندی با اختلافی فاحش لیدر و پیشرو در صنعت کیف و چمدان در دنیا لقب گرفت.این برند پر آوازه، علاوه بر توجه ویژه به طراحی ظاهر محصولاتش در تمام این سالها بالاترین و نوین ترین متد و کیفیت ساخت کیف و چمدان در جهان را دارا بود.

امروزه، سامسونایت انواع کوله پشتی، کیف و چمدان، ساک مسافرتی و خلبانی و کوله پشتی های تخصصی را در خط تولید خود دارد. در طول این سالها سامسونایت با خرید شرکتهای بزرگ و تبدیل آنها به غول تولید کیف و چمدان در جهان قلمرو وسیع خود را افزایش و تبدیل به اصلی ترین تولید کننده کیف و چمدان با تنوع محصول بسیار وسیع در جهان لقب بگیرد. سامسونایت بین المللی ، بزرگترین برند دنیا در حیطه چمدانهای مسافرتی است.این برند بیش از ۱۰۰ سال قدمت دارد و در این دوران مشکلاتی هم داشته ولی همیشه قوی تر از قبل بر آنها چیره شده است.

سامسونایت در سال ۱۹۱۰ توسط جس شوایدر به عنوان شرکت تولیدی کامیون تاسیس شد. سامسونایت بخاطر تجارت موفقی که داشت تبدیل به برند مشهوری در زمینه ساخت قطعات چمدان های مسافرتی با کیفیت و بادوام پیدا کرد. برند کیف و چمدان سامسونایت چمدان های گوناگون با سلیقه های مختلف دارد که می تواند هر مسافری را راضی نگه دارد. تولید اولیه سامسونایت متمرکز بود بر ساخت چمدان ، کیف های کامپیوتر و کیف های تجاری ، لوازم جانبی سفری و کیفهای راحتی.  سامسونایت با خرید برندهای توسط دیگر و تبدیل آن به قطب سازندگی در شاخه خود توانست گستره بازار خود را به بالاترین حد ممکن افزایش دهد از جمله این برندها می توان برندهای فروشگاه کیف و چمدان های سیرا ، آمریکن تورستر، کاملیانت، لیپو رو نام برد.